Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I am not fasadë, I won the “Festivali i Këngës”/ Jonida Maliqi lë nam me anglishten (film)

Nga 27-shi 0

Na ka ecur ters me intervistat në anglisht gjatë festivalit të përvitshëm Eurovizion, pasi kujtojmë që vjet videot e këngëtares Eneida Tarifa u bënë virale në të gjithë vendin.

Po mesa duket as përfaqësuesja e sivjetshme, Jonida Maliqi nuk mbetet pas. Në disa video të publikuara nga Pinkmani, Maliqi dallohet dukshëm për problemet e theksuara me gjuhën angleze.

Jonida Maliqi: Yeah yeaah, I feel every words.When I sing I feel everything. I love this stage, and and I wanted to… I am a human, a normal person. I love singing, to have music for me is my first passion, I am not “FA.. FASADË”, no fake.

I collaborate with the composer, and I am coming back in this stage… In “Festivali i Këngës” Stage after 11 years, because I feel so much this song. and after you win the “Festivali Këngës” you represent your country.

View this post on Instagram

We love you @jonidamaliqi 💕

A post shared by pinkmani (@plnkmani) on

View this post on Instagram

We love you @jonidamaliqi

A post shared by pinkmani (@plnkmani) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej