Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mjegulla “pushton” Kukësin, vështirësi në qarkullim

Nga Klodiana 0

Qyteti i Kukësit është zgjuar sot i mbuluar nga mjegulla. Përshkimi i rrugës bëhet në kushtet e pamjes së kufizuar.

Vështirësi në qarkullim ka edhe në rrugën e Kombit, pasi mjegulla e dendur nuk lejon pamjen.

Ndërkaq, sipas sinoptikanëve ditën e sotme do të ketë ulje të ndjeshme të temperaturave, dhe në disa zona do të gjenerojë edhe reshje dëbore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej