Ministria e Mbrojtjes së Greqisë përdor termin luftënxitës “Autonomia e Veriut të Epirit”

0
206

Ministria e mbrojtjes e Greqisë nuk e njeh termin “Jugu i Shqipërisë”, por përdor termin “Autonomia e Veriut të Epirit”.

Kjo është faqja e ministrit Pannos Kamenos, ku deklaron për varret greke në Veriun e Epirit tonë.

Rama, Xhaçka dhe Bushati heshtin…

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.