Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ministri i jashtëm grek reagon për tërmetin në Shqipëri

Nga Klodiana 0

Ministri i jashtëm grek reagon për tërmetin në Shqipëri.

Dendias mesazh në Twitter: “Shprehim përkrahjen ndaj  popullit dhe qeverisë së Shqipërisë për pasojat e tërmetit që goditi vendin fqinj.

Tërmeti që ra në Shqipëri është ndjerë në gjithë Greqinë e Veriut deri në Selanik, por edhe në ishullin e Korfuzit.

UROJ ME TE MJIREN PER TE GJITHE JU. ME KAQ QOFTE”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej