Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Miliona amerikanë firmosin peticionin “Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve”

Nga 27-shi 0

Peticione të shumta janë ndërmarrë online në lidhje me udhëtimet dhe vendet më të vizituara gjatë pushimeve verore të këtij viti.
Ditë më parë, miliona amerikanë u shprehën të gatshëm të mblidhen në 20 shtator, me qëllim që të vërshojnë masivisht drejt bazës sekrete amerikane “Area 51” në Nevada.
Qëllimi i tyre është të marrin vesh njëherë e mirë nëse brenda fshihen alienë. Kjo bazë është nga më të famshmet për teoritë konspirative me alienë.
Peticioni mban titullin: “Le të vërshojmë në “Area 51, s’na ndalojnë dot të gjithëve”.
Mirëpo së fundmi në internet ka nisur firmosja e një peticioni tjetër me titull “Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve”.
Deri tani 18 mijë persona kanë firmosur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej