Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Milani nxjerr në shitje tre futbollistë

Nga Media 0

Nigel de Jong, Nocerino dhe Luiz Adriano janë tre futbollistët  që skuadra e Milanit i ka nxjerre në shitje

Tre futbollistët me sa duket nuk janë më të pëlqyer nga trajneri i kuqezinjve, Sinisa Mihajlovic, i cili ka vendosur t’i largojë nga skuadra.

Ndërkohë, për tre futbollistët kanë shprehur interes skuadra të tjera. De Jong pritet të kaloje në MLS te LA Galaxy, Nocerino në Orlando, ndërsa për Luiz Adrianon janë të interesuar skuadra kineze.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej