Milan, Baloteli tjetër bllof

Duhet të lëçisni

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë olimpike (film)

Kosova mbetet tejet e suksesshme në Lojërat Olimpike, kjo edhe falë sportit të xhudos. Pas Majlinda Kelmendit që në vitin 2016 i dha shtetit...

Varianti Delta po përhapet frikshëm, drejtori i Infektivit jep alarmin: Rrezikojmë mbylljen, nëse…

Drejtori i Klinikës Infektive, Arben Vishaj, i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të vaksinohen ndaj Covid-19 në mënyrv që të mos rrezikohet...

Izraeli teston vaksinën e parë kundër Covid-19 në formën e një kapsule

Ndërsa rastet e variantit Delta të koronavisrusit po shtohen dita ditës, qeveria izraelite është në gati të kryejë provat e para klinike të një...

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

“Ky Milan nuk është i aftë të fitojë 9-10 ndeshje në radhë”, ka thënë Mihajloviç, por humbja ndaj Sasuolos ka ardhur pikërisht atëherë kur nuk duhej. Baloteli duket se ka bërë shumë për t’i treguar trajnerit Mihajloviç që ka ndryshuar dhe është i gatshëm për të bërë titullarin, por dyshja me Karlos Baka nuk ka funksionuar përsëri. Ndoshta arsyeja është që kanë luajtur pak me njëri-tjetrin, por ka shumë mundësi që e kanë të pamundur të përshtaten. E vërteta është që kolumbiani e ka injoruar prezencën e tij më shumë se një herë dhe të dy nuk i kanë dëgjuar udhëzimet e trajnerit, i cili i donte në pozicione njëri pas tjetrit dhe jo në vijë të drejtë. Në pjesën e dytë Mario largohet sërish mes fërshëllimave, por as zëvendësuesi i tij Menez (dëshira e madhe e Berluskonit) nuk bëri shumë dhe me këtë humbje Milani i thotë lamtumirë zonës Champions. Ndërsa për Juventusin nuk ka mur të pakalueshëm. Goli i Andrea Barzalit, që mungonte prej katër vjetësh dhe një tjetër i Leminës, i dhanë mundësi skuadrës së Alegrit të kalojë edhe transfertën e Bergamos dhe të jetë sërish +3 nga Napoli i vendit të dytë.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë olimpike (film)

Kosova mbetet tejet e suksesshme në Lojërat Olimpike, kjo edhe falë sportit të xhudos. Pas Majlinda Kelmendit që në vitin 2016 i dha shtetit...

Varianti Delta po përhapet frikshëm, drejtori i Infektivit jep alarmin: Rrezikojmë mbylljen, nëse…

Drejtori i Klinikës Infektive, Arben Vishaj, i ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës që të vaksinohen ndaj Covid-19 në mënyrv që të mos rrezikohet...

Izraeli teston vaksinën e parë kundër Covid-19 në formën e një kapsule

Ndërsa rastet e variantit Delta të koronavisrusit po shtohen dita ditës, qeveria izraelite është në gati të kryejë provat e para klinike të një...

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...