Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Miku i Edi Ramës nxirret me dhunë nga parlamenti, shante kolegët e tij

Nga 27-shi 0

Zëvendëspresidentja e Dhomës së Ulët të parlamentit italian, Mara Carfagna, përjashtoi  ditën e sotme Vittorio Sgarbin, duke e nxjerrë jashtë me forcë në përfundim të spektaklit të tij të panumërt të pështirë e të papranueshëm.

“Ju nuk mund të fyeni kolegët, as të thoni fjalë të ndyra. Nuk mund ta ktheni këtë sallë në teatër. Përjashta!”, kështu u shpreh ajo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej