Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meta publikon shkeljet e Dvoranit: Mbrojtja e integritetit të Gjykatës Kushtetuese, detyrë mbi detyrat! (film)

Nga 27.al 0

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar në rrjete sociale një video në gjuhën angleze që tregon për shkeljet e Ardian Dvoranit.

“Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, DETYRË MBI DETYRAT”!, shkruan kreu i shtetit në mesazhin e tij.

Ja çfarë shkruan presidenti Meta:

Të dashur miq,

Me kërkesën tuaj po e publikoj dhe në anglisht spotin e parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese.

Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, DETYRË MBI DETYRAT!

Të dashur miq,Me kërkesën tuaj po e publikoj dhe në anglisht spotin e parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese.Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, DETYRË MBI DETYRAT!

Publiée par Ilir Meta sur Jeudi 12 décembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej