Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Merr flakë peshkarexha në Durrës, shpëtohen 3 marinarët

Nga Klodiana 0

Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në Durrës.

Fatmirësisht janë shpëtuar 3 marinarët që ndodheshin në anije. Shkaqet e zjarrit që kanë përfshirë anijen e peshkimit mendohet të jetë një shkëndije elektrike.

Anija ndodhet 6 milje larg nga breku. Ndërkohë, Rojet Bregdetare dhe Policia Kufitare janë drejt vendit të ngjarjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej