Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Merr flakë në lëvizje një automjet në Tiranë

Nga Klodiana 0

Një makinë ka marrë flakë  teksa ka qenë duke lëvizur në Tiranë. Policia e Tiranës njofton së ngjarja ka ndodhur tek rruga e “Durrësit.

Mësohet se mjeti ka pësuar një defekt teknik në pjesën e motorit dhe po drejtohej nga shtetasi K.SH., i cili fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime.

Informacion: 

Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej