Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Menu burgu”, ekspertët e komunikimit të qeverisë Rama ju servirin specialitetin më të fundit

Nga 27-shi 0

Mirë se erdhët në shtetin shqiptar! Për të gjithë të apasionuarit e dhunës ndaj zgjedhjeve, kjo është oferta dhe specialiteti i ligjit.”

Kështu thuhet në “Menunë e burgut” të përgatitur nga ekspertët e komunikimit të shumicës referuar tentativave të kujtdo për të penguar zgjedhjet lokale të 30 qershorit.

Në media thuhet se vetë kryeministri Edi Rama e ka pëlqyer këtë ide, dhe ka mbështetur shpërndarjen e saj në rrjetet sociale.

Në menu siç dallohet serviren pjata të ndryshme pas shijimit të të cilave do të paguash faturën me 3 muaj deri në 5 vjet burg.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej