Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Menaxherët e lojërave të fatit, mes të arrestuarve vëllai i kryetares së Kolegjit të Posaçëm të Apelimit (film)

Nga 27.al 0

Policia ka vënë në pranga 115 persona në kuadër të operacionit të zhvilluar mbrëmë në 8 qytete për të goditur lojërat e fatit. Ata janë: Gramoz Murataj, Isuf Tato, Igli Oboni, Elvis Mulaj, Denis Hysko, Erdian Myftari.

Abc News ka mësuar gjithashtu se Elvis Mulaj është vëllai i kryetares së Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, Natasha Mulaj.

Kolegji është një ndër institucionet e reja të reformës në drejtësi dhe Mulaj është në krye të hierarkisë sa i përket vetting-ut të gjyqtareve dhe prokurorëve të Shqipërisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej