Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mehmetaj: Samiti nul i Edi Ramës, as lekët e biletave nuk ia rimbursuan

Nga Klodiana 0

Ish-deputetja  Kejdi Mehmetaj e ka konsideruar “nul” për kryeministrin Edi Rama, Samitin e Poznanit në Polici, në të cilin mori pjesë pa asnjë fryt për Shqipërinë.
Përmes një postimi në facebook, Mehmetaj shkruan se ajo që u kuptua ishte sjellja dëshpëruese e Edi Ramës për të qenë në ndonjë cep fotoje me drejtuesit e Samitit.

“Samiti i Poznanit, nul për Edi Ramën! Ajo që u kuptua lehtësisht në Samitin e Poznanit ishte sjellja dëshpëruese e Edi Ramës për të qenë në ndonjë cep fotoje me drejtuesit e Samitit. E ndërsa të gjithë Kryeministrat e tjerë të rajonit përfituan projekte të rëndësishme për shtetet e tyre, bablokut tonë as lekët e biletave nuk ia rimbursuan.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej