Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Meghan Markle akuzohet për plagjiaturë

Nga Ejona 0

Lajmi se Meghan Markle është rikthyer në botën e medias, jo si aktore, por si redaktore në revistën Vogue, pushtoi rrjetet sociale.

Ajo do të ishte e ftuar në British Vogue, ku do të tregonte gratë të cilat po ndryshojnë botën. Por sigurisht që lajmi mirë ka zgjatur vetëm pak.

Mesa duket Dukesha e Susex nuk e paska të sajën idenë për kopertinën e revistës.

Ajo është akuzuar për plagjaturë, nga një libër për të cilin ka kontribuar vetë Meghan.

“The Game Changers” i publikuar tre vite më parë, ka po të njëjtin koncept dhe madje dhe ngjyrat janë bardhë e zi njësoj si tek revisita.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej