Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mediat ruse: E dashura e Putin prej shumë vitesh, sjell në jetë binjakë

Nga Ejona 0

Ish-atletja Alina Kabaeva, e cila spekulohet se është partnerja e Vladimir Putinit prej shumë vitesh, ka sjellë në jetë binjakë.

Daily Mail raporton se i gjithë kati i katërt i dedikuar për personalitetet e rëndësishme në Qendrën Hulumtuese për Obstetrikë, Gjinekologji dhe Perinatologji, “Kulakov”, ishte pastruar në fillim të këtij muaji për të akomoduar Kabaevan, e cila i ka sjellë në jetë dy djemtë.

Lajmin e kanë transmetuar edhe portale ruse në të cilat shkruhet se fëmijët kanë lindur përmes prerjes cezariane në mbrojtje dhe siguri të lartë.

Ende nuk ka asnjë konfirmim nga Kabaeva, fituesja e dikurshme e medaljes së artë olimpike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej