Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbretëresha Elizabeth II kërkon menaxher për “Instagram”-in

Nga Klodiana 0

Mbretëresha Elizabeth II kërkon një punonjës i komunikimeve digjitale për të menaxhuar “Instagram”-in. Çka do të thotë që personi në fjalë do të gjejë mënyra të reja për të ruajtur praninë e Mbretëreshës Elizabeth II në sytë e publikut dhe në skenën botërore.

Ky vend pune përfshin edhe mbulimin e vizitave shtetërore, kërkimin dhe shkrimin e artikujve, si dhe menaxhimin e platformave digjitale, e ndërsa mjaft e majme vjenë edhe paga prej rreth 30 mijë paund ose 38 mijë dollarë.

Lidhur me këtë fakt, kujtojmë se në mars të këtij viti, Mbretëresha Elizabeth II publikoi postimin e parë në “Instagram” gjatë një vizite në Muzeun e Shkencave të Londrës. Ndërsa, familja mbretërore britanike ndërkohë mumëron me miliona ndjekës në llogaritë e saj zyrtare në “Instagram”, “Facebook” dhe “Twitter”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej