Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Mbetet ende i paidentifikuar/ Policia kërkon ndihmë duke publikuar disa foto të viktimës

Nga Ejona 0

Në fshatin Humelicë të Gjirokastrës, dy ditë më parë ka ndodhur një askident me pasojë vdekjen e një personi. Akoma nuk është mësuar identiteti i tij si dhe interesimi i familjarëve pranë autoriteteve shtetërore.

Policia e Gjirokastrës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin e viktimës dhe për këtë janë publikuar fotot e tij nga kamera e sigurisë së një lokali ku ai ka qenë.

Viktima është rreth 50 vjeç dhe u përplas për vdekje nga autobusi i linjës Vlorë-Athinë. Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Tepelenë-Gjirokastër, pranë fshatit Humelicë. Policia shoqëroi në komisariat shoferin e autobusit, shtetasin L.R, 45 vjeç banues në Vlorë, për të dhënë sqarime mbi ngjarjen e rëndë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej