Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Mbarësi në çdo vatër shqiptare”: Meta shpërndan foto nga atmosfera familjare

Nga Klodiana 0

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpërndarë për ndjekësit në rrjetet sociale, foto nga atmosfera familjare të natës së ndërrimit të viteve.

“Gëzuar e mbarësi në cdo vatër shqiptare”-, shkruan Meta, krahas fotove ku shfaqet me babin e tij, bashkëshorten Monika Kryemadhi dhe tre fëmijët, Bora, Besarti dhe Era.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej