Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Maturantët ende në provim, tezat qarkullojnë në rrjete sociale (foto)

Nga Ejona 0

Ndërkohë që po zhvillohet provimi i parë i maturantëve në të gjithë Shqipërinë, kanë qarkulluar në rrjetet sociale tezat e provimeve.

Ish kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar situatën në qytetin e Kukësit, ku sipas tij maturantëve po iu bëhen lëshime kundrejt votës.

“Narkodrejtoret e shkollave shperndajne tezen e provimit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e nxenesit dixhital! sb

Pershendetje Dok Berisha! Sot eshte provimi i pare i matures ne Kukes gjuha angleze, dhe drejtoresha e gjynazit Havzi Nela Vjollca Gashi antare e kryesise se PS vegel e Safet Gicit dhe drejtorit te drejtorise arsimore Skender Ahmeti, po shperndajne tezen e provimit ne shkembim te votave,per femijet e nenes parti!”,shkruan Berisha.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej