Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Maskat grabisin karburantin në Fier

Nga Media 0

Një pikë karburanti ka rënë pre e grabitjes ditën e sotme (23 shtator). Ngjarja ka ndodhur në lagjen “8 shkurti” të këtij qyteti, ndërsa nuk dihen ende autorët.

Burime nga policia bëjnë të ditur se një person i maskuar ka marrë lekët e xhiros.

“Më datë 23.09.2019, në lagjen “8 shkurti”, një person ende i pa identifikuar i ka marrë lekët e xhiros rojes së një karburanti. Punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes, saktësisë së informacionit, identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej