Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Maqedoni/ Qeveria e re do të zgjidhet sonte në mesnatë

Nga Klodiana 0

Qeveria e re me kryeministër Zoran Zaev do të zgjidhet sonte në mesnatë.

Seanca për zgjedhjen e qeverisë ka nisur në orën 12.00 ku kanë filluar të debatojnë  edhe për programin e qeverisë së ardhshme dhe ministrat e rinj.

Ndryshe afati përfundimtar për votimin e qeverisë reformatore është sonte në mesnatë.

/Tetovasot

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej