Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Manjani: Mbajini mend këta të arrestuarit nga Interpoli, kandidohen herën tjetër

Nga Klodiana 0

Pas disa njoftimeve të Policisë së Shtetit sot për arrestimin e disa personave të arrestuar nga Interpoli, ka reaguar ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani.

Përmes një postimi në Facebook, Manjnai shkruan .bajini mend këta të arrestuarit nga Interpoli, kandidohen herën tjetër.

“Këta që arrestohen si të kërkuar nga Interpol, për llogari të drejtësisë së shteteve të huaja, duhen mbajtur mend. Në zgjedhjet e ardhshme do të jenë kandidatë! Nga ana tjetër më çudit fakti që si ka mundësi që i kanë shpëtuar Rilindjes në këto votimet e fundit?!”– ka shkruar Manjani në Facebook.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej