Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina përplas biçikletën, ndërron jetë çiklisti në Malin e Robit

Nga Klodiana 0

Një 52-vjeçar ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik në Malin e Robit.

Nga të dhënat paraprake mësohet se një makinë ka përplasur një çiklist, dhe për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë.

Mësohet se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet G.L., ndërkohë që shoferi i makinës, shtetasi me inicialet B.F. është shoqëruar në komisariat.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej