Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina godet patrullën e policisë, plagosen dy efektivë

Nga Klodiana 0

Një makinë ka goditur patrullën e policies dhe për pasojë janë dëmtuar dy efektivë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 në Durrës, pranë Urës së Dajlanit.

Fillimisht është menduar për t’i dërguar policët në spitalin e Traumës, por më pas ata janë trajtuar me ndihmë mjekësore në spitalin e Durrësit.

Shoferi që shkaktoi aksidentin u shoqërua në polici. Dyshimet janë se ai ishte i dehur në momentin që i përplasi.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej