Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina bie nga ura në lum, humb jetën shoferi në Reps

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Reps, ku si pasojë e një aksidenti rrugor një person rreth të 50-ave ka humbur jetën.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës i cili po udhëtonte vetëm.

Mësohet se mjeti Mercedez Benz, tip ML, me të cilin udhëtonte ka rënë nga ura në lumë dhe është dashur ndërhyrja e vinçit për të nxjerrë makinën.

Policia ka nisur hetimin për aksidentin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej