Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lufta kundër kanabisit, policët e Gramshit ia marrin valles “sy lariskës” (film)

Nga 27-shi 1

 

Ndërkohë që në të gjithë vendin vijojnë lufta kundër kultivimit dhe tregëtimit të bimëve narkotike, e cili është dhe fokusi kryesor i policisë së shtetit.

Në Gramsh duket se i kanë vënë gjërat në terezi duke ia shtruar me raki mes valles së sy lariskës.

Videoja është publikuar nga ish-kryeministri Berisha me komentin: Nga lufta kundër drogës në Gramsh.

Pamjet kanë marrë mjaft vëmendje në rrjetet sociale duke u komentuar në forma të ndryshme.

Aksion i fuqishem i narkopolicise kundra droges ne Gramsh!sb Pershendetje doktor. Kjo eshte fytyra e Leshit sic deklaroi sot ne kuvend. Policia e Leshit tape me raki dhe me uniforma…me sa duket kendojne pas mbjelljes se hashashit.

Publiée par Sali Berisha sur Jeudi 21 mai 2020

 

Loading...

Komente (1)

  1. Bravo Policia jone. Jo vetem te zote te kapin kanabisin por dhe te kompletuar ne kenge e valle. 🤣🤣🤣🤣

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej