Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Liderja e New Opozita, Rudina Hajdari: Do përçajmë të gjithë Shqipërinë (film)

Nga 27-shi 0

Rudina Hajdari, udhëheqësja e Opozitës së re njihet për elekuencën dhe oratorinë e saj. Në seancën e parë të sesionit vjeshtuk të Kuvendit, ajo ka shpallur platformën politike historike të lëvizjes së saj që mbështetet jo vetëm nga të gjithë miqtë ndërkombëtarë, por në të njëjtën kohë e bën qeverinë dhe klikën në pushtet të dridhet.

Lëvizja ka për moto thirrjen demokratike: Do përçajmë të gjithë Shqipërinë!

Rudina Hajdari tregohet e sinqertë, Do përçajmë të gjithë Shqipërinë#Dëgjojeni #Shpërndajeni

Publiée par Shqipëria Si Europa sur Lundi 2 septembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej