Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Libofshë/ Plagosen nënë e bir, shpërthen bombola e gazit në banesë

Nga Ejona 0

Në fshatin Libofshë të Fierit, një ngjarje e rëndë është rregjistruar orët e pasdites si pasojë e shpërthimit të bombolës në një banesë.
Raportohet se kanë mbetur të lënduar 2 persona, Fatmir Zaimi dhe nëna e tij Odeta Zaimi.
Bazuar në dinamikën e ngjarjes, djali ka tentuar të ndezë bombolën për të ngrohur gjellën për nënën e tij.
Fatmirësisht dy personat që ndodheshin në banesë ndodhen jashtë rrezikut për jetën

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej