Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lezhë/ Shpërthim me eksploziv në dyqanin e biznesmenit

Nga Ejona 0

Një shpërthim me eksploziv ka shpërthyer gjatë mesnatës në Gocaj të Lezhës në biznesin e Arben Malotaj.
Raportohet se ka patur vetëm dëmë materiale dhe fatmirsisht asnjë të lënduar.
Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë dhe vijon veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej