Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lasgushit dhe Migjenit i shtohet një tjetër avion, Rama: Brenda dhjetorit do të ulet dhe Naimi

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje në lidhje me avionin tjetër shqiptar, Naimi, që pritet t’i shtohet linjës “Air Albania”.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, Rama tha se Naimi do të jetë gati për destinacione drejt Europës përpara vitit të ri.

Postimi i plotë

“Ka lezet😉
Pranë Lasgushit ka mbërritur edhe Migjeni, gati për fluturimet e Italisë nga Rinasi, ku përpara Vitit të Ri do të ulet dhe Naimi, për destinacionet e tjera europiane🤩
#ShqipëriaqëDuam🇦🇱☀️”, shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej