Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lady Gaga hyn mes çiftit/ Bradley Cooper ndahet nga modelja Irina Shayk (film)

Nga Ejona 0

Cifti më i përfolur i Hollywood, Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë ndarë.

Lajmi është bëri i ditur nga media dhe burime pranë çiftit, duke shpjeguar kështu faktin pse modelja e njohur u shfaq e vetme në “Met Gala”.

Debatet mes Cooper dhe Shayk mësohet të kenë nisur gjatë xhirimeve të filmit “A star is born”, ku Bradly interpretonte përkrah Lady Gaga si i dashuri më pas bashkëshorti i saj.

Marrëdhënia e tyre e ngushtë gjatë filmit ra shumë në sy, dhe që atëherë nisën thashethemet se kishte tradhëtuar modelen.

Por afërsia e Bradley me Gaga vihet re edhe në performacat kolonave zanore të  këngëtares në skena të mëdha botërore. Këngëtarja ka qenë gjithashtu e shoqëruar nga aktori Bradley Cooper.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej