Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kush kalon ylberin, ndërron… (foto)

Nga 27-shi 0

Kohëve të fundit, kreut të partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozit i kanë tërhequr vëmendjen ylberët.

Në një postim sot në Facebook , Patozi ka ndarë me ne pamje nga ylberi i cili është shtrirë në të gjithë Tiranën. Ashtu ka bërë edhe me 7 maj.

Nuk e dimë ende arsyen pse liderit të partisë Bindja i pëlqejnë kaq shumë ylberët. Populli thotë se kush kalon ylberin ndërron gjini. Në rastin e Patozit këtë nuk e dimë ende, por për atë të partisë jemi të sigurt.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej