Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur shteti është bamirës…

Nga 27-shi 0

Nga Artan Manushaqe

Në mëngjes u prishën gjysmën e pronës e ikën.
Mbasdite kishin “harruar” edhe gjysmën tjetër me urdhëra politike.
Sot, fëmijë e pleq, 5 kurora e 20 pjestarë të familjes Billa janë në rrugë e qiell të hapur!
Unazë e Re 13 Nëntor 2019.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej