Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kur Donald Trump u bënte reklamë krahëve të pulës, çfarë bënte Soros?

Nga 27-shi 0

Presidenti aktual i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump në një video të vitit 2004 shfaqet i rrethuar nga 4 vezë të sapoçelura.

Ai shfaqet duke kërcyer me anëtarët e SNL për të reklamuar kështu krahët e pulës. Por kjo video është fshirë nga të gjitha rrjetet duke ngritur kështu pikëpyetjen se “Dikush nuk duhet ta shohi këtë skeç?!”

Ndërsa Trump i bën reklamë krahëve të pulës në 2004, George Soros me çfarë merrej vallë?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej