Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryeministri siç nuk e keni parë, Edi Rama në dush

Nga Media 0

Ai është pranishëm në jetën e shqiptarëve çdo ditë përmes postimeve në rrjetet sociale, por tashmë do të njiheni me më shumë detaje nga jeta e tij. Edi Rama në gjumë apo në dush.

Këto janë imazhet e bëra publike në një promo të publikuar në rrjetet sociale nga Ermal Mamaqi. Ndërsa transmetohen pamjet, në sfond dëgjohet zëri i Ermal Mamaqit që i thotë ‘’Kur do flasim”.

Emisioni pritet që të transmetohet në datën 5 ndërsa vetëm dy ditë më pas studentët kanë paralajmëruar rikthimin e protestave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej