Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryemadhi takon zyrtaren amerikane ndan shqetësimet mbi situatën politike

Nga Klodiana 0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim zyrtar në Departamentin Amerikan të Shtetit me Zj.Susan K.Falatko, ku ndau shqetësimet lidhur me situatën e rëndë politiko-sociale në Shqipëri.

Kryemadhi nënvizoi gjithashtu dhe rolin dhe vemëndjen që ka treguar SHBA për Shqipërinë duke u bazuar edhe në vlerat e jashtëzakonshme të demokracisë, që Amerika përfaqëson për vendin tonë.

Monika Kryemadhi prej disa ditësh ndodhet në SHBA për një vizite pune.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej