Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kryemadhi: Nuk ia vlen të komentojmë Shehun dhe Gjonin

Nga Klodiana 0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën në News 24 ka komentuar gjerë e gjatë situatën  politike në vend.

E pyetur rreth  prurjeve të reja  në Kuvend, nga rradhët e LSI-së, Ylli Shehun dhe Ralf Gjoni, Kryemadhi me indinjatën më të madhe u shpreh se nuk ia vlejnë minutat e emisionit për të komentuar ‘këta të dy njerëz’.

“Nuk mendoj që minuta dhe sekondat e misionit tuaj ia vlen për të komentuar këta të dy njerëz. Meqë Ralfi ka marrë urdhër nga SHBA. Uroj që problemet e tij familjare të zgjidhen”, -tha Kryemadhi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej