Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kriza politike/ Bes Kallaku “i futet politikës”, në mbështetje të partisë më të re PPA

Nga Ejona 0

Aktori i humorit shqiptar, Bes Kallaku i është futur politikës, në mbështetje të Partisë Para Albania.

Besi kësaj here shfaqet në rolin e lacianit si politikan ndërsa thotë se ka dy vjet që po punon për të arritur deri këtu.

Humoristi e zbulon këtë projekt në një kohë kur vendi është në krizë politike. Por dyshohet se kjo do ta rregullojë situatën ku ndodhet vendi pasi projekti i Besit është vetëm një film i cili mban titullin “Falco. Zoti ju rujt ër ejj”.

“Voto Partinë Para Albania. Stop vjedhjes ër ejjj!”, shkruhet në sloganin e partisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej