Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kriset rruga tek Liqeni i Thatë në Tiranë (film)

Nga 27-shi 0

Pas tërmetit të djeshëm, rruga e Ullishtes tek  liqeni i thatë në Tiranë është krisur.

Banorët thonë që nuk e kishin vënë re më parë këtë çarje, por ende burimet zyrtare të qeverisë si Top Channel nuk na kanë thënë se kur është çarë rruga, siç bënë me Bulevardin e Durrësit, ndaj deri atëherë është e vështirë të përcaktohet, nëse rruga është çarë nga tërmeti apo jo.

Pritet verifikimi i specialistëve për këtë çarje, e cila gjendet tek Rruga e Ullishtes, tek Liqeni i Thatë.

Pastaj pritet njoftimi i organit zyrtar të qeverisë, Top Channel.

F6046329-9096-4E76-BF2E-32A311931BAF

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej