Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Itali/ 837 viktima në 24 orët e fundit, mbi 105 mijë të infektuar

Nga Ejona 0

Italia po përjeton ditë të errëta. Numri i viktimave si pasojë e koronavirusit nuk po pëson ulje.

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 837 persona, duke e çuar numrin total të viktimave në 12.428.

Ndërkohë janë identifikuar 4053 raste të reja me covid-19, me një numër total prej 105.792 të infektuarish.

Vetëm në Lombardi janë 43.208 të infektuar, 7199 viktima nga covid-19.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej