Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Komunikativi” që bëri lëmsh rrjetet sociale, e vërteta e videos që u bë virale (film)

Nga 27-shi 0

Instagrami është rrjeti social që numëron më shumë përdorues nga të gjithë.

Një ndër ta është fenomeni “Komunikativi”, i cili njihet më së shumti në këtë rrjetet sociale, ka rrëfyer të vërtetat e videos që u bë virale.

Për më tepër ndiqni intervistën e Çimit në Abc-ja e Mëngjesit, ku tregon disa mënyra që është bërë i famshëm dhe shumë i ndjekur në Instagram duke krijuar dhe fansat e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej