Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kompania Lufthansa prish planet e udhëtarëve, vonesa të tejzgjatura në aeroportin e Rinasit

Nga Ejona 0

Kompania ajrore “Lufthansa” duket se u ka prishur planet shumë udhëtarve në prag festash duke mbërritur me vonesë në aeroportin e Rinasit.

Por një veprim i tille ka shkaktuar goxha irritim për disa pasagjerë të cilët duket se kanë humbur fluturimet e tjera për shkak të Lufthansës.

“Mbërritëm me vonesë në Frankfurt. Nuk arrijmë në kohë fluturimet e tjera. Jemi nisur për festa, por kemi mbetemi rrugëve”, shprehen pasagjerët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej