Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Klaudia Pepa pjesë e televizionit të famshëm, Mediaset

Nga Klodiana 0

Balerina shqiptare Klaudia Pepa nuk ka ndërmend të ndalet me sukseset e saj.

Pas suksesit te “Amici”, Klaudia ka qenë pjesë e shumë projekteve të rëndësishme në shtetin fqinj. Sipas disa fotove e videove që ka publikuar në Instagram, ajo shfaqet në studiot e televizionit të njohur Mediaset.

“Prova” dhe “Së shpejti” ka shkruar balerina në momentet e ndara me mmijëra ndjekësit e saj duke lënë të kuptohet se ajo është bërë pjesë e “Mediaset” ndonëse nuk dihet se për çfarë projekti bëhet fjalë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej