Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kjo është studentja që futi në burg ambasadori Bochardt

Nga 27-shi 0

Ana Azizaj quhet studentja, e cila “terrorizoi” ambasadorin Bernd Bochardt, sepse i shkruajti në hyrjen e pallatit, ku banon “Shame on you!” ose “Turp të kesh!”.

Qeveria me një zell të pazakontë e ka arrestuar aktivisten studentore, sepse ka rrezikuar jetën e diplomatit të dalluar me një copë qymyr duke shkarravitur muret.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej