Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kim Kardashian surprizon fansat me fizikun e saj

Nga Klodiana 0

Ka punuar shumë kohët e fundit për të perfeksionuar fizikun e saj dhe Kim Kardashian mezi ka pritur që të tregojë frytet e stërvitjes intensive.

Të mërkurën, 37-vjeçarja doli për një darkë në Majemi me një minifund Versace të verdhë dhe shumë të ngushtë.

Me dekoltenë në pah, Kimi dukej shumë në formë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej