Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këto zona të Tiranës nuk do të kenë drita në datat 22-24 tetor

Nga Klodiana 0

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Eletrike, ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë nga datat 22-24 Tetor.

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 22-23 tetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

22 tetor

10:00-14:00

Subjekti Dolce Vita në Marikaj, rruga “Ibrahim Kazazi”, “Rruga e Dibrës”, rruga “Ibrahim Buzhiqi”

22 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Ali Demi”, “Zonja Curre”, “Mihal Grameno”, “Petro Nini Luarasi”, “Vath Koreshi”, “Hysen Zhura”

23-24 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Hysen Zhura”, “Ali Demi”, “Zonja Curre”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej