Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këshilli Bashkiak i Durrësit miraton listën paraprake të familjeve që përfitojnë subvencione të qerasë

Nga Ejona 0

Këshilli Bashkiak i Durrësit ka marrë dy vendime të tjera pasditen e sotme pas dëmeve masive të tërmetit të 26 nëntorit.

Gjatë mbledhjes u miratua lista paraprake e familjeve që përfitojnë subvencionimin e qerasë.

Ndërkohë Bashkia ka caktuar 100 punëtorë për ndërtimin dhe merementimin e pallateve në Durrës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej