Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kërkohet menaxher për rrjetet sociale të Mbretëreshës Elisabeth/ 30,000 paund për më pak se 8 orë në ditë

Nga Ejona 0

Faqja e internetit të familjes mbretërore ka postuar një reklamë nëpërmjet të cilës kërkon të punësojë një menaxher të rrjeteve sociale të vetë Mbretëreshës Elisabeth II.

Sipas njoftimit, ky pozicion do të vendoset në Pallatin Buckingham dhe do të ofrojë pagën prej 30,000 paundësh, në varësi të përvojës dhe do të kërkojë që punonjësi të punojë 37,5 orë në javë, nga e hëna deri të premten.

Puna do të përfshijë menaxhimin e lajmeve të përditshme në platformat digjitale dhe të rrjeteve sociale, krijimin e përmbajtjes, si dhe kërkimin dhe shkrimin e karakteristikave. Gjithashtu shërben për të gjetur mënyra të reja për të ruajtur praninë e Mbretëreshës në sytë e publikut dhe në skenën ndërkombëtare.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej