Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kërcënohet me jetë kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani

Nga Klodiana 0

Kryetarja e Kuvendit në Kosovë, Vjosa Osmani, është kërcënuar me jetë ditën e djeshme.

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka nisur një rast të kanosjes, që ka ndodhur ditën e djeshme rreth orës 16:37. Policia ka bërë me dije se një person ka raportuar se në llogarinë e rrjetit social Twitter i ka ardhur një kërcënim në gjuhën angleze.

Mediat kosovare thonë se personi që është kanosur është Vjosa Osmani. Sa i përket rastit, nuk ka ende një reagim nga Osmani.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej